FOTOBUDKA BRZEG PROMOCJA

Postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty nowość. Fotobudka, to niekwestionowany lider, podczas zabaw weselnych i innych uroczystości w większym gronie. Zasada jest prosta: Ty bawisz się wyśmienicie w przebieranki, dziubki i głupie miny z przyjaciółmi, fotobudka to rejestruje i drukuje zdjęcia dla wszystkich uczestników zabawy. Prawda, że to proste?. Największą zaletą fotobudki, jest natychmiastowa pamiątka z imprezy w postaci spersonalizowanego zdjęcia.

Wraz z fotobudką, otrzymujesz pokaźną kolekcje gadźetów i stylizacji. Żeby tego nie było mało, fotobudka oferuje zdjęcia na dowolnym tle. Zapewne nie raz widzieliście prezenterki pogody na zielonym, lub niebieskim tle? Poczuj się jak gwiazda i wybierz odpowiednie tło.

UWAGA!! promocja do końca roku 2017 !!. Do każdego pakietu weselnego, oferujemy fotobudkę na twoje wesele za darmo. Oddajemy w promocji fotobudkę na godzinę, bez limitu wydrukowanych zdjęć!

Promocja FOTOBUDKA NA GODZINĘ, oferowana jest na terenie miast: Brzeg, Oława, Opole, Wrocław, Namysłów. Dojazd w promieniu do 10 km od tych lokalizacji, gratis!

http://smoothmoment.pl/promocja-fotobudka-za-darmo/

 
 
Budżet
600 zł
 
Średni koszt
0.00 zł
Zgłoszone: 12-03-2017

do końca: -4 sekund

 
Zaproponuj wykonanie zlecenia
Aby dodać swoją ofertę musisz być zalogowany!


Dołącz do
swoich znajomych!