dnia | tygodnia | miesiaca | roku

Abonament dla firm- jak wybrać odpowiednią ofertę?

2020-09-29 18:57:33

Sukces firmy w dużej mierze zależy od tego, jak sprawnie się w niej komunikujemy. Poprawność komunikacji może oczywiście zależeć od umiejętności komunikacyjnych pracowników firmy, ale także od narzędzi jakie mają do wykorzystania pracownicy. Dobra oferta abonamentu komórkowego dla firm to wielka sprawa, która zdecydowanie upraszcza codzienne wykonywanie obowiązków, pozwala kontaktować się z klientami oraz sprzedawać usługi i produkty firmy.

Kiedy warto zdecydować się na abonament dla firmy?

Tak jak klient indywidualny ma opcję wyboru między ofertą na kartę (prepaid), a abonamentem, tak w przypadku firm jedynie oferta abonamentowa jest opcją racjonalną i wygodną. Dlaczego? Stoi za tym cały szereg korzyści, wśród których można na pierwszym miejscu wyróżnić to, iż dzięki abonamentowi mamy jako przedsiębiorca pełną kontrolę nad wydatkami firmy na usługi telekomunikacyjne. Decydujemy się na przykładową ofertę, np. za 125 złotych miesięcznie, mamy pewność, iż daje nam ona nielimitowane rozmowy czy smsy i wiemy, że nie zapłacimy za telefon ani złotówki więcej. Do dobre rozwiązanie dla małych, średnich jak i dla dużych przedsiębiorstw. W przeważającej liczbie firm to telefon jest głównym narzędziem pracy- nie można sobie pozwolić, by zawiódł i by biegać za nową kartą, gdy zabraknie nam środków na koncie podczas rozmowy z ważnym kontrahentem. Za opcją abonamentową stoi także ten plus, iż koszty związane z opłatami abonamentowymi możemy sobie wpisać w oficjalne wydatki firmy, co będzie się wiązało z zapłatą mniejszego podatku. Operatorzy komórkowi walczą o klientów biznesowych, dlatego tworzą bardzo ciekawe oferty abonamentowe dla biznesu, a każdą z nich można dopasować do potrzeb swojej działalności.

Chcesz dowiedzieć się więcej o abonamencie dla firm? Wejdź na http://centrumhelp.pl/

Zanim zdecydujemy się na abonament u danego operatora, trzeba dokładnie przemyśleć to, czego potrzebuje moja firma. Czy potrzebne nam nielimitowane rozmowy czy też może komunikujemy się telefonicznie sporadycznie? Czy dzwonimy do klientów i partnerów za granicę? Czy potrzebny nam duży pakiet danych? Ważna rzecz to odpowiedzieć sobie na to pytanie i porównać to, co oferują sieci. Można to szybko zrobić szukając w Internecie porównywarek ofert abonamentowych dla biznesu.

Abonament dla firm- porównaj oferty operatorów

Szukając dobrej oferty najczęściej zależy nam na dobrej, w miarę niskiej cenie, nielimitowanych rozmowach oraz smsach. Biorąc pod uwagę te wytyczne warto skorzystać z obowiązujących właśnie oferty abonamentowych w następujących sieciach:

  • T-Mobile- za 100 złotych mamy miesięcznie nielimitowane rozmowy oraz smsy, 5,2 GB internetu oraz możliwość wzięcia telefonu Huawei P20 Lite,
  • Play oferuje nam z kolei za 79, 94 zł miesięcznie nielimitowany internet dla firmy, bez limitu są także rozmowy oraz smsy, można wybrać tutaj opcję z telefonem lub bez,
  • Play oferuje firmom także coś tańszego w ofercie Formuła Smartfon Unlimited- oferta ta skierowana jest do firm, którym tak bardzo nie zależy na nielimitowanym pakiecie danych- za 43 zł mamy tutaj nielimitowane rozmowy i smsy oraz 4 GB internetu.

 

Przeczytano: 142 razy

Dołącz do
swoich znajomych!