dnia | tygodnia | miesiaca | roku

Dlaczego warto wybrać plisy?

2019-05-31 10:55:05

Rolety plisowane stały się w ostatnich czasach jednym z najmodniejszych rodzajów osłon okiennych. Ich niezwykły mechanizm działania i intrygujący wygląd w krótkim czasie zyskały rzesze zwolenników. Co jeszcze stoi za ich sukcesem? Wyjaśniamy dlaczego warto wybrać plisy!

Osłony okienne powinny być nie tylko funkcjonalne czy wygodne w codziennym użytkowaniu. Dobrze dobrane mogą stać się pięknym zwieńczeniem całego wystroju lub nawet jednym z jego najciekawszych elementów. Jeśli zależy Ci na tym, by połączyć piękne z pożytecznym, zdecydowanie warto wybrać plisy! Jakie mają zalety i dlaczego są tak lubiane?

Czytaj również: https://www.agatarolety.pl/blog/rolety-plisowane-na-drzwi-i-okna-balkonowe/

Powody, dla których warto wybrać plisy

Po pierwsze, plisy są bardzo funkcjonalne. Ich materiał jest złożony w harmonijkę i rozpięty na ruchomych profilach, więc osłonę da się rozsuwać w wybranych miejscach okna. Umożliwiają swobodne dostosowywanie ilości wpadającego światła, a także ochronę przed rażącymi promieniami i ciekawskimi sąsiadami.

Po drugie, watro wybrać plisy ze względu na ich ciekawy wygląd. „Harmonijkowy” materiał prezentuje się bardzo intrygująco. Dobierając odpowiedni wzór tkaniny, można je z powodzeniem dopasować zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrz.

Jak najlepiej wybrać plisy?

By być w pełni zadowolonym z zakupu, warto wybrać plisy nie tylko kierując się ich wyglądem. Koniecznie trzeba rozważyć, w jakim stopniu powinien być transparentny ich materiał – może dodatkowo ma być termoizolacyjny lub zaciemniający? Dokładnie zastanów się, w jakim pomieszczeniu mają być zawieszone i czego od nich oczekujesz.

Gdzie kupić plisy?

Gwarancję tego, że otrzymasz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i gustu, daje Ci tylko zamówienie na wymiar. Warto wybrać plisy dobrych producentów, który umożliwiają pełną personalizację oferowanych modeli, jednym ze sklepów który oferuje taką usługę jest https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/plisy. Można wtedy zdecydować się na sposób montażu, wybrać idealną tkaninę i przede wszystkim – określić wymiary.

Przedstawiliśmy jedynie kilka głównych argumentów za tym, dlaczego warto wybrać plisy. Każdy zadowolony posiadacz mógłby z pewnością wymienić ich jeszcze więcej. Jeśli więc szukasz ciekawej, a przy tym bardzo praktycznej osłony okiennej – wybierz rolety plisowane!

Przeczytano: 300 razy

Dołącz do
swoich znajomych!