Gdzie najtańsze zakupy? Ta aplikacja porówna ceny w marketach

Gdzie najtańsze zakupy? Ta...

Nowe technologie pomagają nam w przeróżnych dziedzinach życia, także tych...
Czy druk na leżakach reklamowych dla firm może być trwały?

Czy druk na leżakach...

Druk reklamowy często wyobrażamy sobie na takich nośnikach jak ulotki,...
Jak wybrać komputer stacjonarny?

Jak wybrać komputer...

Kilka dekad wcześniej nie wyobrażaliśmy sobie życia bez telewizora.
Impreza firmowa w górach

Impreza firmowa w górach

Góry to jedno z dwóch miejsc, które najczęściej wybieramy na wakacyjny...
Ćwiczenia na kręgosłup lędźwiowy

Ćwiczenia na kręgosłup...

Ból kręgosłupa to schorzenie, którego nie wolno lekceważyć, bo konsekwencją...

Muzeum Kresów Wschodnich

Czy jesteś za utworzeniem w Brzegu Muzeum Kresów Wschodnich?

Historia i wyniki »

17
Sobota
Kwiecień 2021
Loading...
Poprzedni Kwiecień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Szukana fraza:

Kategoria:

Data publikacji:

Znaleziono 28 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2019-06-03 10:17:05 | komentarze () | Wiadomości z sieci

Jak dobrać wakacyjną ofertę do swoich potrzeb i możliwości finansowych?

Każdy z nas marzy o wakacjach – upragniony i w pełni zasłużony wypoczynek, najlepiej w ciepłym miejscu, pozwala zapomnieć na chwilę o szarej rzeczywistości, zregenerować ciało i umysł i nabrać sił do dalszych działań. Często jednak okazuje się, że oferty biur podróży są za drogie, jak na nasze możliwości. Wówczas warto zastanowić się nad samodzielnym zorganizowaniem wycieczki!

2018-06-05 08:23:52 | komentarze () | Wiadomości z sieci

Transfer pieniędzy za granicę - bank, kantor czy firma pośrednicząca?

Rodziny wielu Polaków są poza granicami państwa. Ci, którzy zostali w kraju, codziennie przesyłają pieniądze za granicę. Aby dokonać jak najbardziej udanej transakcji, przed jej wykonaniem rozważają, komu powinni ją zlecić. Poniżej przedstawiamy trzy możliwości.

2017-06-27 15:56:55 | komentarze () | Policja

Bezpieczne wakacje

Plecaki i tornistry w kąt - uczniowie szkół rozpoczęli już upragnione wakacje. Dla nich czas beztroskich zabaw, dla policjantów czas wytężonej pracy. Będziemy na drogach, nad jeziorami, w parkach, na podwórkach, w miejscach rekreacji i wypoczynku. Wszystko po to, aby z nowym semestrem przywieść tylko miłe wspomnienia.

O bezpieczeństwie podczas wakacji

W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo..." zorganizowanej pod patronatem ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka policjanci rozmawiają z najmłodszymi o tym, jak zachować się na drodze i nad wodą. Zwracają uwagę na zagrożenia, z jakimi mogą się spotkać podczas wakacji i ostrzegają przed nierozsądnymi zabawami. Aby nasze pociechy były bezpieczne, muszą być świadome, dlatego my przekazujemy wiedzę, która na pewno im się przyda.

2017-04-24 14:24:48 | komentarze () | Wiadomości z sieci

Długi weekend majowy – top 10

W 2017 roku 1 maja wypada w poniedziałek, a 3 maja w środę – oznacza to, że wystarczy wziąć urlop we wtorek, aby zyskać 5 dni wolnego, ale wypoczynek może trwać nawet 9 dni, jeżeli nie pójdziemy do pracy w czwartek i piątek. Gdzie pojechać na długi weekend? Jak cel podróży wybrać, aby majówka obfitowała w atrakcje?

2016-09-07 08:37:20 | komentarze () | Pozostałe sporty

Kotwica na trasach biegowych w lipcu i sierpniu

Minione wakacje to nie był czas odpoczynku dla biegaczy Kotwicy Brzeg. Wprawdzie startów nie było tak dużo jak wiosną, ale treningi były intensywne, wszak przed nimi między innymi start w Maratonie Wrocławskim (11 września). Latem starty Kotwiczan nasiliły się dopiero w połowie sierpnia i były to różne biegi, od płaskich 10 km, przez biegi górskie, do półmaratonu.

Opolscy policjanci podsumowali wakacje

Opolscy policjanci wstępnie podsumowali dwa miesiące letniego wypoczynku. Oprócz spotkań z młodzieżą na koloniach i półkoloniach, policjanci dbali też o bezpieczeństwo na kąpieliskach. Tylko w lipcu i sierpniu, na terenie województwa, funkcjonariusze skontrolowali trzeźwość ponad 76 000 kierowców. W naszym regionie doszło w tym czasie do 163 wypadków, w których zginęło 17 osób.

2016-07-19 07:37:25 | komentarze () | Policja

Kronika kryminalna

Złodzieje wykorzystują każdy moment nieuwagi, a wakacje sprzyjają większej beztrosce czy roztargnieniu. W pośpiechu zapominamy o wielu ważnych rzeczach. Zabezpieczeniu mieszkania, bezpieczeństwie podczas podróży, czy o przypilnowaniu rzeczy podręcznych, które mamy ze sobą. Oto kronika wydarzeń z ubiegłego tygodnia:

2016-07-11 11:44:21 | komentarze () | Policja

Kronika kryminalna

Wakacje to czas wypoczynku i beztroski. Nie możemy jednak zapominać o bezpiczeństwie. Zarówno swoim, jak i osób towarzyszących. Wyjątkową beztroską wykazała się kierująca fiatem kobieta, która zatrzymana została na "podwójnym gazie".

2016-07-05 13:16:20 | komentarze () | Pozostałe sporty

Sportowe wakacje z klubem "Orlik" Brzeg

Przez całe wakacje trwać będą zajęcia sportowe dla uczniów brzeskich szkół prowadzone przez trenerów Szkolnego Klubu Sportowego "Orlik" Brzeg.

Dołącz do
swoich znajomych!