Gdzie najtańsze zakupy? Ta aplikacja porówna ceny w marketach

Gdzie najtańsze zakupy? Ta...

Nowe technologie pomagają nam w przeróżnych dziedzinach życia, także tych...
Czy druk na leżakach reklamowych dla firm może być trwały?

Czy druk na leżakach...

Druk reklamowy często wyobrażamy sobie na takich nośnikach jak ulotki,...
Jak wybrać komputer stacjonarny?

Jak wybrać komputer...

Kilka dekad wcześniej nie wyobrażaliśmy sobie życia bez telewizora.
Impreza firmowa w górach

Impreza firmowa w górach

Góry to jedno z dwóch miejsc, które najczęściej wybieramy na wakacyjny...
Ćwiczenia na kręgosłup lędźwiowy

Ćwiczenia na kręgosłup...

Ból kręgosłupa to schorzenie, którego nie wolno lekceważyć, bo konsekwencją...
23
Sobota
Październik 2021
Loading...
Poprzedni Październik Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Edwarda, Marleny, Seweryna
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Impreza firmowa w górach

2019-08-13 21:56:35

Góry to jedno z dwóch miejsc, które najczęściej wybieramy na wakacyjny odpoczynek. Osoby, które chcą się “wyleżeć” wybierają morze, jednak Ci aktywniejsi wolą spędzać czas, właśnie na górskim szlaku. Impreza firmowa powinna być wesoła i skoczna, nie ma tu miejsca na leżenie. Lepiej więc zorganizować ją w górach. Tylko jak?

Miejsce na imprezę

Jedno z najważniejszych zadań organizatora to wybór odpowiedniego miejsca na imprezę. Po pierwsze musi być dobrze skomunikowane - przecież nie wybierzemy sali oddalonej od biura o ponad 6 godzin, bo większość weekendowego wyjazdu zajmie… przejazd. Kolejna istotna kwestia to rozrywki. Jeżeli wybierzemy hotel, położony w centrum miasta, ale bez możliwości wspólnej wycieczki, zabawy tanecznej czy innej rozrywki, impreza firmowa prędzej, czy później zamieni się w zawody “kto wypije więcej”, ewentualnie każdy zamknie się w swoim pokoju i z integracji nic nie wyjdzie. Warto więc zapoznać się z ofertą wybranego miejsca - jedną z ciekawszych przygotował Dwór Korona Karkonoszy. Na ich stronie znajdziemy ponad 40 scenariuszy imprez firmowych w górach. Każdy znajdzie coś dla siebie! Wybierając miejsce imprezy integracyjnej, kierujemy się również ceną. Często spotykana sytuacja to problemy z ukrytymi kosztami czy długie oczekiwanie na wycenę. Dzięki kalkulatorowi imprez Dwór Korona Karkonoszy umożliwia natychmiastowe wyliczenie ceny imprezy firmowej - wystarczy podać liczbę uczestników eventu, wybrać datę pobytu i scenariusz imprezy. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że sala pomieści wszystkich uczestników integracji, a obsługa nie pozwoli im się nudzić! Impreza firmowa w górach to też okazja do nabrania oddechu, odpoczynku na łonie przyrody, a także... idealne miejsce na wspólną sesję! Dwór Korona Karkonoszy znajduje się w samym centrum gór - piękne widoki, gwarantowane!

Zabawę czas zacząć!

Kiedy wybierzemy już odpowiednie miejsce, najwyższa pora zastanowić się nad celem wyjazdu. Tylko z góry ustalając, co właściwie chcemy poprzez wyjazd osiągnąć, będziemy wiedzieli, w jaki sposób zaplanować imprezę. Jeżeli mamy na celu zapoznanie nowych pracowników, należy się skupić przede wszystkim na aspekcie rozrywkowym wyjazdu - w luźniejszej atmosferze nawiązywanie kontaktów jest dużo łatwiejsze. Innym typem imprezy firmowej jest tak zwany team building, dzięki któremu usprawniamy komunikację pomiędzy pracownikami, a także uczymy ich pracy w grupie i pod presją czasu. Niektóre wyjazdy przebiegają nieco bardziej formalnie - jednego dnia odbywają się szkolenia, a później pracownicy mają czas przyswoić wiedzę nie tylko na temat nowo poznanych kwestii, ale także innych współpracowników podczas wspólnej zabawy. Impreza firmowa w górach może być również nagrodą za dobrą pracę zespołu. W takiej sytuacji pracownicy czują się docenieni i mają motywację do dalszej pracy. Jakie korzyści wiążą się ze wspólnym wyjazdem? Przede wszystkim wpływają na poprawę stosunków, komunikacji i atmosfery w pracy, a co za tym idzie - jakości pracy. Warto więc zorganizować taką imprezę firmową jak najszybciej - życzymy miłej zabawy!

 

artykuł sponsorowanyNowe technologie pomagają nam w przeróżnych dziedzinach życia, także tych związanych z codziennymi zakupami. Ze wsparciem aplikacji takich jak Blix łatwiej zapanować nad tym, co mamy wrzucić...

2020-01-21 10:14:39

Druk reklamowy często wyobrażamy sobie na takich nośnikach jak ulotki, plakaty czy broszury. Rzadko kiedy na myśl przychodzi nam możliwość wykonania takiego druku na materiale leżaka plażowego....

2019-11-05 12:10:31

Kilka dekad wcześniej nie wyobrażaliśmy sobie życia bez telewizora.

2019-10-08 09:55:16

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

oferta ważna

od 10-01-2018

do 31-01-2018

Dołącz do
swoich znajomych!