Obrazy drukowane na płótnie i fototapety - Czym kierować się przy wyborze dekoracji?

Obrazy drukowane na płótnie...

Dekoracja wnętrza powinna spełniać kilka wymagań. Dekoracje są dopełnieniem...
Gadżety na imprezę - Zabawki, które polubi także dziecko

Gadżety na imprezę -...

Organizacja dziecięcego party to zadanie wymagające zaangażowania...
Najciekawsze trendy łazienkowe w 2019 roku

Najciekawsze trendy...

W każdym roku obowiązujące trendy nieco się zmieniają. Dotyczy to również...
Czy pies to duży wydatek?

Czy pies to duży wydatek?

Posiadanie psa to wiele radości – okazja do zabawy z pupilem, spacery …...
Sklep z pracą - aktualne oferty

Sklep z pracą - aktualne...

„S K L E P    Z    P R A C Ą” AKTUALNE OFERTY PRACY...
25
Czwartek
Kwiecień 2019
Loading...
Poprzedni Kwiecień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Jarosława, Marka, Wiki
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Obrazy drukowane na płótnie i fototapety - Czym kierować się przy wyborze dekoracji?

2019-03-15 08:43:57

Dekoracja wnętrza powinna spełniać kilka wymagań. Dekoracje są dopełnieniem aranżacji wnętrza, podkreślają jego styl i charakter, ale jednocześnie nie mogą przeszkadzać w codziennym użytkowaniu pomieszczenia. Te wymagania są w stanie pogodzić dekoracje ścienne.

Wielu osobom, które myślą nad sposobem urządzenia nowego mieszkania lub uzupełnienia domu w nowe dekoracje po remoncie na myśl przychodzą obrazy drukowane na płótnie i fototapety. Różnią się jednak one pod wieloma względami. Kilka z aspektów to materiał, z jakiego mogą być wykonane, wielkość dekoracji, a także możliwości aranżacji i doboru zdjęć na powierzchni. Zapoznanie się dokładnie z poszczególnymi aspektami w jednym i drugim produkcie daje nam większą pewność dokonania prawidłowego wyboru.

Czym kierować się przy wyborze dekoracji? - Obrazy drukowane na płótnie i fototapety

Istnieje co najmniej kilka czynników, które powinny wpływać na decyzję o zakupie obrazu drukowanego na płótnie lub fototapety do mieszkania. Każdy z nich powinniśmy rozważyć, aby idealnie dopasować produkt do panujących w pomieszczeniu warunków i naszych preferencji. Pomoże w tym poczucie estetyki i odrobina użytecznej wiedzy.

Materiał - Materiał to element, który zdecyduje między innymi o tym, jak trwały będzie zamówiony przez nas produkt. Jeżeli zdecydujemy się na fototapetę, którą będziemy przykrywać całą poierzchnie co najmniej jednej ze ścian, pomyślmy nad różnorodnością materiałów. Najczęściej mamy do wyboru takie, jak fototapeta laminowana do wszystkich pomieszczeń, w których będziemy chcieli czyścić ją środkami chemicznymi, fototapeta winylowa lub fototapeta foliowa. Obraz drukowany na płótnie można natomiast pokryć dodatkowymi zabezpieczeniami na zamówienie i sprawić, że będzie on zarówno wytrzymalszy, jak wygodniejszy w czyszczeniu.

Wielkość - Wielkości produktów są bardzo elastyczne zarówno, gdy mówimy o obrazach drukowanych na płótnie, jak o fototapetach. Oba rodzaje dekoracji można zamówić bez żadnego problemu i dobrać dokładnie taki rozmiar, jaki najbardziej będzie pasował do domu lub mieszkania. Rozmiar fototapety oczywiście zależy od powierzchni ściany, na której chcemy ją umieścić (więcej - https://fototapety.art/). Powinniśmy dokładnie określić nasze zapotrzebowanie mierząc wcześniej całą ścianę. Nieco inaczej sprawa wygląda, gdy wybieramy obraz drukowany na płótnie. Wtedy największą uwagę powinniśmy zwrócić na elementy umieszczone przy ścianie. Obraz powinien być na tyle duży, aby bez problemu można było go zauważyć, lecz na tyle mały, aby nie kolidował estetycznie z innymi częściami danego wnętrza.

Możliwości aranżacji i doboru zdjęć - Myśląc o możliwych do wyboru zdjęciach i palecie aranżacji nie musimy przejmować się żadnymi ograniczeniami. Zarówno przy wyborze obrazów, jak fototapet możemy dobrać dokładnie takie zdjęcie, jakie nam się spodoba. W zależności od przeznaczenia i planowanego miejsca umieszczenia mogą być to kwiaty, zdjęcie rodziny, samochód lub jakakolwiek inna z milionów dostępnych wizualizacji. Powinniśmy jednak zadbać o prawidłowe rozmiary, rozdzielczość, jakość zdjęcia, aby odczuwać satysfakcje po przeniesieniu go na większy format.

Mając pogląd na najważniejsze aspekty z pewnością docelowo upiększymy swoje mieszkanie w dokładnie taki sposób, w jaki planowaliśmy od samego początku. Życzymy samych udanych aranżacji.

 

artykuł sponsorowanyOrganizacja dziecięcego party to zadanie wymagające zaangażowania rodziców, troche pomysłowości i przygotowań. Samodzielnie zorganizowana impreza to dużo satysfakcji dla rodziców i dzieci.

2019-03-11 14:16:02

W każdym roku obowiązujące trendy nieco się zmieniają. Dotyczy to również aranżacji wnętrz, w tym łazienek, w których najważniejszą rolę zazwyczaj odgrywają meble łazienkowe. Co będzie modne w...

2019-01-25 15:08:28

Posiadanie psa to wiele radości – okazja do zabawy z pupilem, spacery … Pies to jednak bardzo duży obowiązek i nie powinniśmy podchodzić do tego tematu lekkomyślnie. Jeśli zastanawiamy się nad...

2019-01-24 08:05:20

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

oferta ważna

od 10-01-2018

do 31-01-2018

Dołącz do
swoich znajomych!