Niesprawiedliwy wizerunek graczy w oczach społeczeństwa

Niesprawiedliwy wizerunek...

O stereotypach funkcjonujących w społeczeństwie na temat graczy...
Obrazy drukowane na płótnie i fototapety - Czym kierować się przy wyborze dekoracji?

Obrazy drukowane na płótnie...

Dekoracja wnętrza powinna spełniać kilka wymagań. Dekoracje są dopełnieniem...
Gadżety na imprezę - Zabawki, które polubi także dziecko

Gadżety na imprezę -...

Organizacja dziecięcego party to zadanie wymagające zaangażowania...
Najciekawsze trendy łazienkowe w 2019 roku

Najciekawsze trendy...

W każdym roku obowiązujące trendy nieco się zmieniają. Dotyczy to również...
Czy pies to duży wydatek?

Czy pies to duży wydatek?

Posiadanie psa to wiele radości – okazja do zabawy z pupilem, spacery …...
21
Wtorek
Maj 2019
Loading...
Poprzedni Maj Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Jana, Moniki, Wiktora
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Jakie są cechy nowoczesnego systemu zarządzania budynkiem?

2018-07-04 20:57:12

Ciągle zmieniające się technologie znacznie ułatwiają nam życie. Podobnie jest w przypadku nowoczesnego systemu zarządzania budynkiem. Jest on bardzo dobrym i coraz częściej wykorzystywanym rozwiązaniem. Pozwala wygenerować duże oszczędności i w znaczącym stopniu ułatwia proces zarządzania.

Czym jest BMS?

System zarządzania budynkiem, z angielskiego Builiding Management System to swego rodzaju określenie na tak zwane inteligentne budynki. Różne jego odmiany znamy od lat. Jakiś czas temu najbardziej popularnym był system sterowania oświetleniem i żaluzjami. Dzisiaj, rozwój wiedzy pozwala nam także bez problemu zarządzać ogrzewaniem, a nawet system magistralnym.


Główne cechy

BMS jest znany ze swojej funkcjonalności. Oczywistym jest także, że korzystanie z tego systemu znacznie poprawia komfort domowników. Dzięki temu, że jest to system otwarty bez problemu możemy go modyfikować. Podłączymy do niego dowolne urządzenia, pod warunkiem, że są one wyposażone w specjalny interfejs. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ, pozwala na sterowanie wszystkimi opcjami danego urządzenia. Warto także wyjaśnić znaczenie słowa „inteligentny”. Otóż system zarządzania budynkiem na bieżąco analizuje wszystkie niuanse, takie jak wahania temperatury, czy nawet stopień zużycia energii. Dzięki temu w razie potrzeby zostaniemy poinformowani o wszelkich zmianach. Wiele osób wykorzystuje także BMS, by czuć się bezpiecznie. Alarmuje on bowiem między innymi w przypadku włamania. Istotnym jest także znaczne zmniejszenie kosztów eksploatacji budynku. Kontrola temperatury czy oświetlenia, pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu i elektryce. Już nie musimy martwić się tym, że w mieszaniu będzie za gorąco, czy za zimno.


Sprawdzone rozwiązania

Chociaż system BMS jest bardzo popularny i jego instalacje można zlecić wielu firmom, najlepiej jest dokładnie sprawdzić informację o każdej z nich. W Schneider Electric znajdziemy ekspertów, którzy doradzą nam najbardziej optymalne rozwiązania, dopasowane nie tylko do budynku ale również do naszych potrzeb.

 

artykuł sponsorowanyO stereotypach funkcjonujących w społeczeństwie na temat graczy komputerowych.

2019-05-07 21:57:12

Dekoracja wnętrza powinna spełniać kilka wymagań. Dekoracje są dopełnieniem aranżacji wnętrza, podkreślają jego styl i charakter, ale jednocześnie nie mogą przeszkadzać w codziennym użytkowaniu...

2019-03-15 08:43:57

Organizacja dziecięcego party to zadanie wymagające zaangażowania rodziców, troche pomysłowości i przygotowań. Samodzielnie zorganizowana impreza to dużo satysfakcji dla rodziców i dzieci.

2019-03-11 14:16:02

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

oferta ważna

od 10-01-2018

do 31-01-2018

Dołącz do
swoich znajomych!