Obrazy drukowane na płótnie i fototapety - Czym kierować się przy wyborze dekoracji?

Obrazy drukowane na płótnie...

Dekoracja wnętrza powinna spełniać kilka wymagań. Dekoracje są dopełnieniem...
Gadżety na imprezę - Zabawki, które polubi także dziecko

Gadżety na imprezę -...

Organizacja dziecięcego party to zadanie wymagające zaangażowania...
Najciekawsze trendy łazienkowe w 2019 roku

Najciekawsze trendy...

W każdym roku obowiązujące trendy nieco się zmieniają. Dotyczy to również...
Czy pies to duży wydatek?

Czy pies to duży wydatek?

Posiadanie psa to wiele radości – okazja do zabawy z pupilem, spacery …...
Sklep z pracą - aktualne oferty

Sklep z pracą - aktualne...

„S K L E P    Z    P R A C Ą” AKTUALNE OFERTY PRACY...
27
Środa
Marzec 2019
Loading...
Poprzedni Marzec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
25262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Ernesta, Jana, Marka
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Obróbka video - specjalista zrobi to lepiej

2018-06-05 08:34:35

Materiały audiowizualne wykorzystywane są coraz częściej na cele promocyjne i reklamowe przez przedsiębiorców z różnych branż i sektorów przemysłu i gospodarki. Popularność tej formy reklamy związana jest z jej łatwą dostępnością, wysoką skutecznością w porównaniu do alternatywnych sposobów ma promocję działalności, a także stosunkowo niską ceną przygotowania materiału.

Rozwojowi rynku produkcji video sprzyja też popularyzacja wielu serwisów i portali, które oferują możliwość zamieszczenia na ich łamach wyprodukowanego materiału filmowego. Dzięki temu, relatywnie niskim kosztem, możliwe jest dotarcie z przekazem reklamowym do w zasadzie nieokreślonej liczby odbiorców. Wykorzystując dodatkowo możliwości, jakie dają obecne serwisy społecznościowe, przekaz ten skierowany może też zostać do ściśle określonej i zidentyfikowanej grupy docelowej, co – zwłaszcza gdy chodzi o specjalistyczne materiały, kierowane do osób zaznajomionych w branży – wywołać może jeszcze większy odzew oraz skutki w sferze perswazyjnej i reklamowej. Nie może więc dziwić, że coraz więcej podmiotów zaczyna interesować się obróbką video i wykorzystaniem tego rodzaju materiałów na cele marketingu lub reklamy.


Spora grupa przedsiębiorców, zastanawiając się nad przygotowaniem własnych materiałów audiowizualnych, rozważa wykonanie ich przez własnych pracowników, w ramach powierzonych im obowiązków. Związane jest to w głównej mierze z dużą dostępnością dobrej jakości sprzętu, przy pomocy którego możliwe jest – wydawać by się mogło – odpowiedniej jakości materiału filmowego. Jak okazuje się jednak w praktyce, to racjonalne na pierwszy rzut oka działanie w większości przypadków nie przynosi zamierzonego skutku. O ile bowiem faktycznie duża dostępność sprzętu przeznaczonego do nagrywania materiałów video sprawia, że w niewygórowanej cenie nabyć można dobrej jakości urządzenie, o tyle jednak osoby, które na co dzień nie mają styczności z realizacją, montażem i obróbką video nie dają gwarancji tego, że przygotowane przez nie materiał audiowizualny spełniać będzie standardy jakości tego typu realizacji oraz wpasowywać się będzie w aktualne trendy filmowe. Wówczas też opublikowanie takiego materiału przynieść będzie mogło efekt odwrotny od zamierzonego, skupiając na sobie uwagę odbiorców nie ze względu na zawarte w nim treści, ale z uwagi na niską jakość wykonania.


O wiele pewniejszym rozwiązaniem będzie więc sięgnięcie po ofertę jednego ze studiów lub agencji filmowych, które specjalizują się w realizacji materiałów audiowizualnych na potrzeby marketingu i reklamy, Powierzenie tego rodzaju podmiotom wykonania spotu reklamowego zapewni odpowiedzi poziom wykonanego dzieła, pozwalając przy tym uniknąć wielu problemów, które mogłyby powstać w trakcie samodzielnego przygotowywania materiału filmowego. Zaoszczędzony w ten sposób czas przeznaczyć będzie można natomiast na efektywną pracę nad jakością oferowanych towarów lub usług oraz skupić się na budowaniu renomy i rozpoznawalności marki wśród kontrahentów i konkurentów na rynku.


więcej na: KrotkieFormy.pl


 

artykuł sponsorowanyDekoracja wnętrza powinna spełniać kilka wymagań. Dekoracje są dopełnieniem aranżacji wnętrza, podkreślają jego styl i charakter, ale jednocześnie nie mogą przeszkadzać w codziennym użytkowaniu...

2019-03-15 08:43:57

Organizacja dziecięcego party to zadanie wymagające zaangażowania rodziców, troche pomysłowości i przygotowań. Samodzielnie zorganizowana impreza to dużo satysfakcji dla rodziców i dzieci.

2019-03-11 14:16:02

W każdym roku obowiązujące trendy nieco się zmieniają. Dotyczy to również aranżacji wnętrz, w tym łazienek, w których najważniejszą rolę zazwyczaj odgrywają meble łazienkowe. Co będzie modne w...

2019-01-25 15:08:28

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

oferta ważna

od 10-01-2018

do 31-01-2018

Dołącz do
swoich znajomych!