Ergowiosła - rewolucja u juniorów

Ergowiosła - rewolucja u...

W czwartek miała miejsce kolejna sesja dla ergowioślarzy, podczas której...
Poczwórna korona Natalii Bajor

Poczwórna korona Natalii Bajor

Komplet czterech złotych medali i tytuł Mistrzyni Polski zdobyła Natalia...
Sklep z pracą - aktualne oferty

Sklep z pracą - aktualne...

„S K L E P    Z    P R A C Ą” AKTUALNE OFERTY PRACY...
Akademia bezpieczeństwa w PSP 3

Akademia bezpieczeństwa w...

13 lutego Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w...
Sklep z pracą - aktualne oferty

Sklep z pracą - aktualne...

„S K L E P    Z    P R A C Ą” AKTUALNE OFERTY PRACY...
21
Środa
Luty 2018
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1234
imieniny:
Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Czym są szneki?

2018-02-08 19:21:32

Szneki są podstawowym narzędziem, wykorzystywanym przy pracach odwiertowych. Eksperci określają je również mianem świdrów ślimakowych. Jest to podstawowy osprzęt przydatny w wiertnicach, dzięki jakiemu można wybierać grunt z otworu przewiertowego.

 

Gdzie przydadzą się szneki?

Każda wiertnica geotechniczna, a więc ta grupa narzędzi do jakich zalicza się szneki dostępna jest w paru długościach, wynoszących najczęściej od 1 metra do 3 metrów. W sznekach znajdują się napędy sześciokątne, kwadratowe lub okrągłe. Dzięki temu wyróżnia je wysoka jakość oraz wieloletnie użytkowanie. Szneki można również zamówić do celów indywidualnych, w firmie Staltechnika, gdzie wybierze się także długość średnicy, zagęszczenie świdra, oraz konkretny materiał wykonania. Dobrze będzie zdecydować się na szneki z zabezpieczeniem antykorozyjnym. Wówczas sprawdzą się one świetnie przy budowie studni, przy stawianiu fundamentów, wykonywaniu odwiertów oraz przy palowaniu i pręgowaniu. Przy budowie domu również sprawdzają się szneki. Dlatego, śmiało można stwierdzić, że ich zastosowanie jest wszechstronne.


Szneki wykorzystywane przy pracach budowlanych

Dzięki sznekom można bardzo dokładnie wykonywać prace budowlane i odwierty. Warto się w nie zaopatrzyć jako w sprzęt podstawowy na placu budowy. Nie będzie wtedy ryzyka, że coś zostanie zrobione źle. Należy przy zamawianiu szneków dokładnie dobrać ich parametry, wprost pod rodzaj wykonywanej pracy. Dobrze będzie je kupić w firmie Staltechnika, gdyż tam są zrobione z zachowaniem wszystkich detali. Nie ma wówczas mowy o żadnych uszkodzeniach. Szneki te wyposażone są w specjalne zabezpieczenia antykorozyjne. Są także bezpieczne w użytkowaniu i można z nich korzystać przez wiele lat. Świetnie sprawdzą się przy odwiertach, jako wyjątkowo precyzyjne narzędzie. Każdy, kto zatrudniony jest w branży budowlanej świetnie wie, czym wyróżniają się szneki. Trzeba więc dokładnie poznać ich specyfikę, by móc później wykonywać sprawnie wszystkie prace budowlane i związane z odwiertami.


artykuł sponsorowanyCzynsz, gaz, prąd, woda, ścieki, abonament telefoniczny – to tylko kilka rachunków, które opłacamy co miesiąc. Jeśli nadal w celu ich uregulowania idziesz do okienka na pocztę, do banku albo do...

2018-01-30 20:32:44

Działania firmy w internecie to obecnie standard, również dla małych przedsiębiorstw. W jaki sposób zaczynać te działania, aby nie popełnić błędu? Czy można ograniczyć koszty?

2017-12-11 21:07:53

Osoby, które pragną zbudować masę mięśniową, wyrzeźbić mięśnie, ukształtować swoją sylwetkę mają do dyspozycji sporą gamę różnych sprzętów do ćwiczeń. W każdej profesjonalnej siłowni znajdziemy...

2017-09-22 20:46:30

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

oferta ważna

od 10-01-2018

do 31-01-2018

Dołącz do
swoich znajomych!