Akademia bezpieczeństwa w PSP 3

Akademia bezpieczeństwa w...

13 lutego Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w...
Sklep z pracą - aktualne oferty

Sklep z pracą - aktualne...

„S K L E P    Z    P R A C Ą” AKTUALNE OFERTY PRACY...
Nietrzeźwy kierowca wpadł dzięki zgłoszeniu

Nietrzeźwy kierowca wpadł...

Dzięki czujności zgłaszającej nietrzeźwy kierowca mercedesa trafił w ręce...
Czym są szneki?

Czym są szneki?

Szneki są podstawowym narzędziem, wykorzystywanym przy pracach...
Dziesiąta edycja Brzeskiego Festiwalu Gier Planszowych

Dziesiąta edycja Brzeskiego...

Tłumy entuzjastów gier planszowych odwiedziły Miejski Ratusz, aby w...
19
Poniedziałek
Luty 2018
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1234
imieniny:
Bettiny, Konrada, Mirosława
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Nadal płacisz rachunki w okienku? Zmień to!

2018-01-30 20:32:44

Czynsz, gaz, prąd, woda, ścieki, abonament telefoniczny – to tylko kilka rachunków, które opłacamy co miesiąc. Jeśli nadal w celu ich uregulowania idziesz do okienka na pocztę, do banku albo do specjalnej agencji, czas to zmienić. Płać rachunki on-line!

Nie każdy z nas korzysta z internetu do realizacji płatności. Nie każdy posiada konto bankowe z dostępem on-line. Nie każdy wie, jak posługiwać się płatnościami internetowymi. To wszystko można jednak zmienić – założyć dobre konto bankowe i nauczyć się wykonywać szybkie i wygodne przelewy.

Wydawałoby się, że płatności rachunków w okienkach mamy już za sobą. Jednak nadal wiele osób korzysta z takiej opcji – nie tylko są to osoby starsze, ale również młodsze. Płacenie rachunków w okienku zajmuje jednak dużo czasu i dodatkowo może nas sporo kosztować. Alternatywne rozwiązanie to rachunek on-line i płacenie staje się bardzo proste!

Jedną z najłatwiejszych metod na płacenie rachunków przez internet jest wykonywanie przelewów. Po prostu logujemy się na swoje konto bankowe, wybieramy usługę przelewu i wypisujemy formularz. Wpisujemy w nim nazwę odbiorcy, jego numer konta, kwotę, a także tytuł przelewu. Potem wystarczy tylko potwierdzić płatność i wpłata będzie niedługo zaksięgowana na koncie odbiorcy.

W systemach bankowości elektronicznej możemy również korzystać z dodatkowych usług, na przykład możemy skonfigurować przelewy stałe, możemy zapamiętać dane do przelewu albo ustawić przypomnienie, aby zawsze wiedzieć, kiedy wykonać przelew.

Jednak przelewy nie są jedyną opcją, aby dokonać płatności rachunków przez internet. Teraz możemy robić to również z użyciem specjalnych systemów – nawet przez nasz smartfon. Wtedy możemy także płacić 24 godziny na dobę – wystarczy zeskanować kod kreskowy z rachunku i nie trzeba już wpisywać danych rachunku odbiorcy. Formularz przelewu będzie wypełniony automatycznie!

Zatem wtedy, gdy chcesz łatwiej i wygodniej płacić rachunki on-line, masz przed sobą kilka opcji. Pamiętaj, płacenie rachunków przez internet jest znacznie prostsze niż w okienku – oszczędzamy czas i pieniądze!


 

artykuł sponsorowanyPrzeczytaj również
Szneki są podstawowym narzędziem, wykorzystywanym przy pracach odwiertowych. Eksperci określają je również mianem świdrów ślimakowych. Jest to podstawowy osprzęt przydatny w wiertnicach, dzięki...

2018-02-08 19:21:32

Działania firmy w internecie to obecnie standard, również dla małych przedsiębiorstw. W jaki sposób zaczynać te działania, aby nie popełnić błędu? Czy można ograniczyć koszty?

2017-12-11 21:07:53

Osoby, które pragną zbudować masę mięśniową, wyrzeźbić mięśnie, ukształtować swoją sylwetkę mają do dyspozycji sporą gamę różnych sprzętów do ćwiczeń. W każdej profesjonalnej siłowni znajdziemy...

2017-09-22 20:46:30

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

oferta ważna

od 10-01-2018

do 31-01-2018

Dołącz do
swoich znajomych!