Akademia bezpieczeństwa w PSP 3

Akademia bezpieczeństwa w...

13 lutego Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w...
Sklep z pracą - aktualne oferty

Sklep z pracą - aktualne...

„S K L E P    Z    P R A C Ą” AKTUALNE OFERTY PRACY...
Nietrzeźwy kierowca wpadł dzięki zgłoszeniu

Nietrzeźwy kierowca wpadł...

Dzięki czujności zgłaszającej nietrzeźwy kierowca mercedesa trafił w ręce...
Czym są szneki?

Czym są szneki?

Szneki są podstawowym narzędziem, wykorzystywanym przy pracach...
Dziesiąta edycja Brzeskiego Festiwalu Gier Planszowych

Dziesiąta edycja Brzeskiego...

Tłumy entuzjastów gier planszowych odwiedziły Miejski Ratusz, aby w...
19
Poniedziałek
Luty 2018
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1234
imieniny:
Bettiny, Konrada, Mirosława
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Mała firma w internecie

2017-12-11 21:07:53

Działania firmy w internecie to obecnie standard, również dla małych przedsiębiorstw. W jaki sposób zaczynać te działania, aby nie popełnić błędu? Czy można ograniczyć koszty?

Czy przedsiębiorców trzeba przekonywać o konieczności działania w internecie? Zazwyczaj nie, ale jest duża grupa małych firm, które nie czują takiej potrzeby. Prawdopodobnie nie zdają sobie sprawy z możliwości jakie daje strona internetowa i inne przejawy obecności w internecie. Prawie wszyscy ludzie w Polsce maja dostęp do internetu, a większość z nich aktywnie korzysta z internetu szukając ofert na produkty i usługi firm, w tym także lokalnych. Czy można pominąć takie źródło potencjalnych klientów? Oczywiście, że nie wolno tego zrobić.


W jaki sposób firma może wykorzystać potęgę internetu do własnego rozwoju? Potrzebna będzie do tego strona internetowa, jak podstawa do wszelkiej działalności w sieci. Owszem, można to robić bez strony internetowej, wykorzystując Google dla Firm oraz Facebook. Czasami to wystarczy dla niewielkich przedsięwzięć, ale jeśli firma chce się rozwijać powinna zrobić krok naprzód i zainwestować w stronę internetową. W przeciwnym wypadku z czasem przestanie przybywać klientów, firmie zagrozi stagnacja, a nawet konieczność ograniczenia lub zamknięcia działalności. Strona internetowa musi spełniać szereg wymagań, potencjalny klient powinien znaleźć na niej informacje o firmie, ofercie, promocjach, aktualności, jakieś porady, panel kontaktowy. Istotna jest również strona techniczna budowy strony internetowej. Prawidłowo zbudowana strona internetowa jest zoptymalizowana pod kątem widoczności w wyszukiwarkach, co obniżą koszty późniejszej reklamy. Liczy się również łatwość obsługi strony przez właściciela, proste aktualizacje, sposób utrzymania strony na hostingu, strona wizualna i wiele innych aspektów technicznych. Nie zapominajmy również o cenie wykonania strony internetowej i kosztach miesięcznych utrzymania (więcej na stronie https://pageandshop.pl/).


W jaki sposób można zrobić stronę internetową? Jest wiele sposobów: kupujemy domenę, hosting, CMS wgrywamy na hosting i konfigurujemy stronę. Niby proste, ale w praktyce wymaga doświadczenia albo zatrudnienia kogoś. Zlecenie wykonania do zewnętrznej firmy generuje koszty i zniechęca przedsiębiorców do wykonania własnej strony. Tańsze jest wykorzystanie kreatora stron internetowych, razem z rejestracją domeny internetowej i hostingiem. Przedsiębiorcy pozostaje jedynie wypełnić stronę własna treścią oraz kontaktowanie się z klientami, czyli to co najważniejsze. Wszelkie kwestie techniczne pozostają w gestii platformy internetowej dostarczającej kreator stron. Współpraca opiera się na podziale zadań – przedsiębiorca wykonuje prace związane stricte z treścią strony internetowej, natomiast platforma pilnuje aktualizacji oprogramowania oraz kwestii związanych z odnawianiem domeny, hostingu i fizycznej obecności strony na serwerach (oferta - https://pageandshop.pl/web/page/website).


W ramach kreatora stron internetowych stronę można uzupełnić o sklep internetowy. Łączenie strony internetowej i sklepu w ramach jednej domeny jest dobrym rozwiązaniem na przyszłość. Łatwiej o promocję, ponieważ reklamowanie jednej domeny jest tańsze. Można przesuwać środek ciężkości w kierunku sklepu albo strony, w zależności od potrzeb. Takie zintegrowane strony-sklepy również najłatwiej wykonać za pomocą kreatora. Ostatnią, ale nie mniej istotną zaletą kreatora są koszty, które rozkładają się w ramach miesięcznego abonamentu.


 

artykuł sponsorowanySzneki są podstawowym narzędziem, wykorzystywanym przy pracach odwiertowych. Eksperci określają je również mianem świdrów ślimakowych. Jest to podstawowy osprzęt przydatny w wiertnicach, dzięki...

2018-02-08 19:21:32

Czynsz, gaz, prąd, woda, ścieki, abonament telefoniczny – to tylko kilka rachunków, które opłacamy co miesiąc. Jeśli nadal w celu ich uregulowania idziesz do okienka na pocztę, do banku albo do...

2018-01-30 20:32:44

Osoby, które pragną zbudować masę mięśniową, wyrzeźbić mięśnie, ukształtować swoją sylwetkę mają do dyspozycji sporą gamę różnych sprzętów do ćwiczeń. W każdej profesjonalnej siłowni znajdziemy...

2017-09-22 20:46:30

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

oferta ważna

od 10-01-2018

do 31-01-2018

Dołącz do
swoich znajomych!