Najciekawsze trendy łazienkowe w 2019 roku

Najciekawsze trendy...

W każdym roku obowiązujące trendy nieco się zmieniają. Dotyczy to również...
Czy pies to duży wydatek?

Czy pies to duży wydatek?

Posiadanie psa to wiele radości – okazja do zabawy z pupilem, spacery …...
Sklep z pracą - aktualne oferty

Sklep z pracą - aktualne...

„S K L E P    Z    P R A C Ą” AKTUALNE OFERTY PRACY...
Mapping 3D dla Niepodległej

Mapping 3D dla Niepodległej

Wśród wydarzeń z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez...
Profesjonalne słuchawki nie tylko dla DJ-a - zainwestuj w dobry sprzęt

Profesjonalne słuchawki nie...

Słuchawki są niezbędnym elementem wyposażenie każdego DJ-a. Powinny one...
21
Czwartek
Luty 2019
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Atlas do ćwiczeń – najbardziej uniwersalny przyrząd do ćwiczeń

2017-09-22 20:46:30

Osoby, które pragną zbudować masę mięśniową, wyrzeźbić mięśnie, ukształtować swoją sylwetkę mają do dyspozycji sporą gamę różnych sprzętów do ćwiczeń. W każdej profesjonalnej siłowni znajdziemy ławeczki do ćwiczeń, maszyny do siłowni, atlasy do ćwiczeń, sztangi, drążki do podciągania.

Jednym ze sprzętów chętnie wybieranych przez ćwiczących jest atlas do ćwiczeń. To uniwersalne urządzenie działające ogólnorozwojowo i pozwalające na ćwiczenie wielu partii mięśni. Regularne ćwiczenia na atlasie mogą przynieść widoczne efekty w dość krótkim czasie.


Atlas do ćwiczeń to urządzenie składające się z kilku a niekiedy nawet z kilkunastu stanowisk służących do treningu różnych partii mięśni. Dużą zaletą atlasu do ćwiczeń jest możliwość odbycia całego treningu w jednym miejscu. Ćwiczenia na atlasie są bardzo bezpieczne, wszystkie obciążenia są właściwie zabezpieczone, dlatego nie musimy się obawiać, że doznamy kontuzji.


Na atlasie mogą ćwiczyć zarówno osoby początkujące, jak i doświadczone, obciążenia można dopasować odpowiednio do własnych potrzeb i stopnia zaawansowania. Jeżeli chcemy ćwiczyć z drugą osobą, atlas jest idealnym sprzętem ze względu na mnogość stanowisk. Atlas to sprzęt bardzo wytrzymały, dlatego mogą ćwiczyć na nim także osoby z nadwagą.


Choć na siłowniach wśród osób ćwiczących na atlasie najczęściej można spotkać dobrze zbudowanych mężczyzn, którzy trenują już od dłuższego czasu, to atlas do ćwiczeń jest też znakomitym przyrządem do ćwiczeń dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy. Atlas to idealne urządzenie nie tylko na profesjonalną siłownię, ale także do domu. Wbrew pozorom nie zajmuje dużo miejsca.


Jak wybrać atlas do ćwiczeń do domu?

Jeżeli planujemy zakup atlasu do domu, powinniśmy określić własne potrzeby. Musimy się zastanowić, które partie mięśni chcemy ćwiczyć. Im więcej stanowisk, tym wyższa cena sprzętu. Jeżeli więc jakieś części urządzenia w ogóle nam się nie przydadzą, nie warto za nie dopłacać. Wielu osobom wystarczy najprostszy model atlasu.


Przy zakupie atlasu należy wziąć też pod uwagę ilość miejsca, które możemy przeznaczyć na atlas. Niektóre atlasy są zbyt duże i możemy nie zmieścić ich w mieszkaniu. Istnieje jednak możliwość dołożenia kolejnych funkcji w późniejszym czasie. Na atlasie do ćwiczeń posiadającym wszystkie funkcje można wykonywać nawet 40 rodzajów ćwiczeń.


 

artykuł sponsorowanyW każdym roku obowiązujące trendy nieco się zmieniają. Dotyczy to również aranżacji wnętrz, w tym łazienek, w których najważniejszą rolę zazwyczaj odgrywają meble łazienkowe. Co będzie modne w...

2019-01-25 15:08:28

Posiadanie psa to wiele radości – okazja do zabawy z pupilem, spacery … Pies to jednak bardzo duży obowiązek i nie powinniśmy podchodzić do tego tematu lekkomyślnie. Jeśli zastanawiamy się nad...

2019-01-24 08:05:20

Słuchawki są niezbędnym elementem wyposażenie każdego DJ-a. Powinny one przede wszystkim dobrze grać na wysokich i niskich pasmach oraz charakteryzować się dużą wygodą i jeszcze większą...

2018-11-05 21:10:39

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

oferta ważna

od 10-01-2018

do 31-01-2018

Dołącz do
swoich znajomych!