Akademia bezpieczeństwa w PSP 3

Akademia bezpieczeństwa w...

13 lutego Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w...
Sklep z pracą - aktualne oferty

Sklep z pracą - aktualne...

„S K L E P    Z    P R A C Ą” AKTUALNE OFERTY PRACY...
Nietrzeźwy kierowca wpadł dzięki zgłoszeniu

Nietrzeźwy kierowca wpadł...

Dzięki czujności zgłaszającej nietrzeźwy kierowca mercedesa trafił w ręce...
Czym są szneki?

Czym są szneki?

Szneki są podstawowym narzędziem, wykorzystywanym przy pracach...
Dziesiąta edycja Brzeskiego Festiwalu Gier Planszowych

Dziesiąta edycja Brzeskiego...

Tłumy entuzjastów gier planszowych odwiedziły Miejski Ratusz, aby w...
19
Poniedziałek
Luty 2018
Loading...
Poprzedni Luty Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1234
imieniny:
Bettiny, Konrada, Mirosława
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Święta w domu czy poza domem - wady i zalety

2016-11-02 14:22:36

Boże Narodzenie spędzone w domu i w ośrodku wypoczynkowym ma swoje plusy i minusy. Za spędzeniem Świąt w hotelu przemawia fakt, że przyjeżdża się na gotowe i nie trzeba się martwić o gotowanie czy sprzątanie. Trudno jednak zapewnić kameralną, wręcz intymną atmosferę przy rodzinnym stole, spędzając święta w miejscu, w którym wypoczywa jednocześnie wiele osób.

Oferty Bożego Narodzenia nad polskim morzem

Boże Narodzenie 2016 nad morzem możesz zaplanować już dziś. Ośrodki wypoczynkowe przygotowały dla wczasowiczów specjalne oferty świąteczne. Hotele nad morzem proponują pobyty dla całych rodzin, z uwzględnieniem tradycji świątecznych, jak uroczysta kolacja wigilijna czy słuchanie kolęd. Oferta świąt w hotelu to też dobre rozwiązanie np. dla singli, którzy nie przepadają za tradycjami związanymi z Gwiazdką. Goście, w czasie pobytu w ośrodku wypoczynkowym, zazwyczaj bez limitu mogą korzystać z udogodnień, takich jak: basen, sauna, jacuzzi, siłownia, stół bilardowy czy tenis stołowy. Uroki morza zimą można podziwiać podczas spaceru, np. z kijami do nordic walking.


Święta w domowym zaciszu

Boże Narodzenie w domowym zaciszu to wciąż jedna z najpopularniejszych form celebrowania świąt. Niektórzy nie wyobrażają sobie Wigilii bez wcześniejszej krzątaniny, gotowania, robienia zakupów i ubierania choinki. Inne osoby może to męczyć i stresować, szczególnie, gdy na święta zaprasza się dużą liczbę osób. Przygotowania do Wigilii i pozostałych świątecznych dni z reguły rozpoczyna się kilka dni wcześniej. Z tego też względu organizacja świąt w domu jest dosyć czasochłonna. Plusem świętowania w domu jest kameralna atmosfera, o którą jednak trudno w hotelu, w którym odpoczywa kilkadziesiąt osób jednocześnie.


Boże Narodzenie poza domem

Za spędzeniem świąt poza domem, np. w hotelu na Pomorzu, przemawia fakt, że przyjeżdża się na gotowe. O potrawy wigilijne, sprzątanie oraz dekorowanie pomieszczeń dba tylko i wyłącznie obsługa hotelowa. Wyjazd całą rodziną do ośrodka wypoczynkowego pozwala cieszyć się obecnością bliskich, nie przejmując się sprawami organizacyjnymi. Za pobyt w hotelu trzeba zapłacić, jednak w porównaniu np. do zimowych górskich ośrodków, cena i tak jest znacznie niższa. Na Boże Narodzenie hotele przygotowują dla wczasowiczów specjalne oferty, które można urozmaicać np. decydując się na rodzinny kulig lub koncert kolęd. Surowy klimat nadmorski ma także swoje plusy, jeśli chodzi o zdrowie. Powietrze obfituje w jod, dlatego wyjazdy nad morze poleca się osobom z np. problemami układu oddechowego. Na Pomorzu funkcjonują stoki narciarskie, z tym, że są one mniejsze niż w górach, czasem zadaszone. Mogą posłużyć do stawiania pierwszych kroków na nartach lub desce lub złapania formy przed styczniowym sezonem. Plusem wyjazdu na święta jest zmiana otoczenia i oderwanie się od codziennych problemów.


 

tekst sponsorowanyPodróż do  Stanów Zjednoczonych nie jest stosunkowo droga, jednak konieczność uzyskania wizy sprawia, że trzeba poświęcić sporo czasu na załatwienie wszelkich niezbędnych formalności. W poniższym...

2016-12-13 13:29:39

Urząd Wojewódzki w Opolu ogłosił konkurs fotograficzny, w którym główną wygraną jest lot balonem nad stolicą Opolszczyzny.

2016-08-19 09:01:24

50 osób, w tym osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami, miało okazję podziwiać park miniatur koło Jeleniej Góry, Western City niedaleko Karpacza i zamek w Bolkowie. Wycieczka integracyjna...

2016-08-16 16:09:09

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

oferta ważna

od 10-01-2018

do 31-01-2018

Dołącz do
swoich znajomych!